Rezervace

O Hotelu

Čtyřhvězdičkový hotel se pyšní bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska a už samotný název naznačuje styl poskytovaných služeb. Náš hotel nabízí útulné romantické prostředí a ubytování doslova s královským servisem.

Hotel Royal Ricc je luxusně zařízen a plně klimatizován. Jeho interiér vkusně kombinuje funkční vybavení s obrazy starých mistrů a nástěnnými freskami. Poskytuje prostor jak pro romantickou relaxaci, tak pro obchodní pobyt a luxusní ubytování.

Room service

Zajistíme Vám kompletní nápojový servis přímo na pokoj. Room service menu naleznete ve složce na pracovním stole ve Vašem pokoji. Jedná se o nadstandardní placenou službu.

Check in / Out

14. hodina / 11. hodina

Čistírna

Zajistíme vyčištění prádla nejpozději do následujícího dne. Pro Vaše potřeby je v hotelu k dispozici také žehlička a žehlicí prkno.

Business services

Poskytneme Vám prostory pro obchodní schůzky nebo firemní akce. Budete-li potřebovat školící zázemí, náš hotel je pro Vás připraven. Disponujeme konferenčním zařízením, poskytneme fax, scanner, kopírku i tiskárnu.

POZDNÍ VÍKENDOVÝ CHECK OUT

Uvědomujeme si, že o víkendu si chcete vychutnat pohodlí našich pokojů o něco déle, proto můžete po předchozí domluvě posunout odchod až na 14. hodinu.

Snídaně na Pokoj

Chcete-li si dopřát více soukromí nebo romantiky, zajistíme Vám doručení snídaně přímo na pokoj. Složení snídaně si můžete vybrat přesně podle momentální chuti, anebo to nechte na nás – připravíme Vám vydatnou, ale i zdravou snídani, jen z čerstvých surovin.

Wi-Fi Zdarma

Wifi zdarma na všech pokojích a v celém objektu hotelu Royal Ricc.

Ostatní služby

Obstaráme taxi, zajistíme jízdenky na vlak, autobus, vstupenky na koncert nebo do divadla.
facebook-squareinstagramwifitripadvisorhomeapartmentdropenvelopephone-handsetphonedinnercarclocklist