Rezervace

Luxusní Hotel
v Centru Brna

Vítáme Vás na stránkách čtyřhvězdičkového, luxusního hotelu Royal Ricc, který se nachází přímo v centru moravské metropole. Pokud vyžadujete služby na vysoké úrovní, osobitý a útulný hotel s příjemnou atmosférou, navíc přímo v historickém centru Brna, tak nás neváhejte navštívit.

Hotel S Rodinnou Atmosférou

Čtyřhvězdičkový hotel se pyšní bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska a už samotný název naznačuje styl poskytovaných služeb. Náš hotel nabízí útulné romantické prostředí a ubytování doslova s královským servisem.

Skvělá Lokalita

Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov nebo malebného Zelného trhu.
Kudy k Nám?

SLužby Hotelu

Cílem hotelu Royal Ricc je maximální spokojenost hostů. Proto se snažíme nabídnout širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější klienty.

Parkování

Pro hosty je zajištěno parkování v podzemních garážích na hlídaném parkovišti s možností využití portýra.

čistírna

Zajistíme vyčištění prádla nejpozději do následujícího dne. Pro Vaše potřeby je k dispozici také žehlička a žehlicí prkno.

Room Service

Zajistíme Vám kompletní nápojový servis přímo na pokoj. Room service menu naleznete ve složce na pracovním stole ve Vašem pokoji.

Recepce

Recepce je pro Vás otevřena non-stop. V případě potřeby, rady nebo pomoci se na ni můžete kdykoli obrátit.
Více o Službách

Vše Na Dosah ruky

Během vaší procházky po centru můžete navštívit hrad Špilberk 10 min nebo kapucínské krypty 5 min. Do známé vily Tugendhat to máte 10 min autem. K BVV výstavišti se dostanete autem nebo taxi do 10 minut.
Petrov, Brno
Brno, Centrum
Brno, Zelný Trh
facebook-squareinstagramtripadvisorhomedropenvelopephone-handsetphonecaralarm