Rezervace

Luxusní Hotel
v Centru Brna

Vítáme Vás na stránkách čtyřhvězdičkového, luxusního hotelu Royal Ricc, který se nachází přímo v centru moravské metropole. Pokud vyžadujete služby na vysoké úrovní, osobitý a útulný hotel s příjemnou atmosférou, navíc přímo v historickém centru Brna, tak nás neváhejte navštívit.

Hotel S Rodinnou Atmosférou

Čtyřhvězdičkový hotel se pyšní bohatou rodinnou historií sahající až do dob Rakouska-Uherska a už samotný název naznačuje styl poskytovaných služeb. Náš hotel nabízí útulné romantické prostředí a ubytování doslova s královským servisem.

Skvělá Lokalita

Hotel se nachází v samotném centru města Brna na jedné z nejstarších ulic města, tři minuty chůze se od věhlasné gotické katedrály Petrov nebo malebného Zelného trhu.
Kudy k Nám?

SLužby Hotelu

Cílem hotelu Royal Ricc je maximální spokojenost hostů. Proto se snažíme nabídnout širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější klienty.

Recepce

Recepce je pro Vás otevřena non-stop. V případě potřeby, rady nebo pomoci se na ni můžete kdykoli obrátit.

čistírna

Zajistíme vyčištění prádla nejpozději do následujícího dne. Pro Vaše potřeby je k dispozici také žehlička a žehlicí prkno.

Room Service

Zajistíme Vám kompletní nápojový servis přímo na pokoj. Room service menu naleznete ve složce na pracovním stole ve Vašem pokoji.
 
Více o Službách

Vše Na Dosah ruky

Během vaší procházky po centru můžete navštívit hrad Špilberk 10 min nebo kapucínské krypty 5 min. Do známé vily Tugendhat to máte 10 min autem. K BVV výstavišti se dostanete autem nebo taxi do 10 minut.
Petrov, Brno
Brno, Centrum
Brno, Zelný Trh
facebook-squareinstagramtripadvisorhomedropenvelopephone-handsetphonealarm