Adresa BRNO Starobrněnská 10 / 602 00 Brno - střed

tel Rezervace: +420 736 487 948

Luxusní ubytování v Brně - fotka pokoje

Hotel Royal Ricc je doslova synonymum pro romantické ubytování v Brně a to v srdci historického centra, v těsné blízkosti katedrály Petrov a Zelného trhu. V barokní budově z roku 1596 najdete 30 kouzelných pokojů s kazetovými stropy, vitrážemi v oknech a kachlovými kamny. Pokoje jsou rozděleny do kategorie standard a de luxe.

Ubytování v Brně jak pro firemní zaměstnance, tak i svatebčany

Hotelový restaurant s vlastní vinotékou a sklepní salonek jsou vhodným místem pro pořádání svatebních hostin, promocí a firemních školení nebo zasedání. Parkování zajištěno v podzemních garážích s nepřetržitou hlídací službou.

Kategorie Standard

Zahrnuje klimatizované dvoulůžkové pokoje s kazetovými stropy a vitrážovými okny. Vybavené velkou postelí king size nebo rozdělenou postelí twin se speciálními vysoce kvalitními matracemi. Na pokojích je k dispozici SAT TV, minibar, trezor a je dostupný wi-fi internet.

Koupelna je vybavena vanou, toaletou, bidetem, žebříkovým topením, fénem a tělovou kosmetikou.

Kategorie de luxe

Zahrnuje klimatizované dvoulůžkové pokoje s kachlovými kamny, kazetovými stropy a vitrážemi v oknech. Vybavené velkou postelí king size nebo postelí twin se speciálními vysoce kvalitními matracemi. Na pokoji je k dispozici SAT TV, minibar, trezor a je dostupný wi-fi internet.

Koupelna je vybavena vanou, toaletou, bidetem, žebříkovým topením, fénem a tělovou kosmetikou, papučkami a županem.

Kategorie Suite

Největší pokoj v hotelu s vlastní letní terasou a dostatkem místa pro práci nebo relaxaci. Klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, vybavený velkou postelí king size s vysoce kvalitní matrací. Koupelna je vybavena vanou, toaletou, bidetem, žebříkovým topením, fénem, tělovou kosmetikou, papučkami a županem. Na pokoji je k dispozici SAT TV, minibar, trezor a je dostupný wi-fi internet.

Královské apartmá

K dispozici jen na základě domluvy s vedením hotelu.

Kontaktní formulář

Musí být vyplněno.
Musí být vyplněno a musí být email.
Musí být vyplněno a musí být tel.číslo.
Políčko Vzkaz musí být vyplněné.