Adresa BRNO Starobrněnská 10 / 602 00 Brno - střed

tel Rezervace: +420 736 487 948

Služby hotelu Royal Ricc

Cílem hotelu Royal Ricc je maximální spokojenost hostů. Proto se snažíme nabídnout širokou škálu služeb i pro ty nejnáročnější klienty.

Čistírna

Zajistíme vyčištění prádla nejpozději do následujícího dne. Pro Vaše potřeby je na hotelu k dispozici také žehlička a žehlicí prkno.

Parkování

Pro hosty je zajištěno parkování v podzemních garážích na hlídaném parkovišti s možností využití portýra. Jedná se o placenou službu, která není zahrnuta v ceně ubytování.

Check in / Check out

14. hodina / 11. hodina

Pozdní víkendový check out

Uvědomujeme si, že o víkendu si chcete vychutnat pohodlí našich pokojů o něco déle, proto můžete po předchozí domluvě posunout odchod až na 14. hodinu.

Snídaně na pokoj

Chcete-li si dopřát více soukromí nebo romantiky, zajistíme Vám doručení snídaně přímo na pokoj. Složení snídaně si můžete vybrat přesně podle momentální chuti, anebo to nechte na nás – připravíme Vám vydatnou, ale i zdravou snídani, jen z čerstvých surovin. Tato služba je v rámci room servisu placená, není zahrnuta v ceně ubytování.

Room service

Zajistíme Vám kompletní nápojový servis přímo na pokoj. Room service menu naleznete ve složce na pracovním stole ve Vašem pokoji. Jedná se o nadstandardní placenou službu.

Business services

Wifi zdarma na všech pokojích a v celém objektu hotelu Royal Ricc. Poskytneme Vám prostory pro obchodní schůzky nebo firemní akce. Budete-li potřebovat školící zázemí, náš hotel je pro Vás připraven. Disponujeme konferenčním zařízením, poskytneme fax, scanner, kopírku i tiskárnu.

Nepřetržitá služba na recepci

Recepce je pro Vás otevřena non-stop. V případě potřeby, rady nebo pomoci se na ni můžete kdykoli obrátit.

Ostatní služby

Obstaráme taxi, zajistíme jízdenky na vlak, autobus, vstupenky na koncert nebo do divadla.

Storno podmínky

Zrušení rezervace by mělo být provedeno NEJPOZDĚJI 48 HODIN před Vaším příjezdem. Pokud se tomu tak nestane, bude Vám účtována první noc ubytování.

Všechny změny Vaší rezervace prosím provést e-mailem nebo faxem:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

fax: 542 219 265

Máte dotaz? Napište nám

Kontaktní formulář

Musí být vyplněno.
Musí být vyplněno a musí být email.
Musí být vyplněno a musí být tel.číslo.
Políčko Vzkaz musí být vyplněné.