Adresa BRNO Starobrněnská 10 / 602 00 Brno - střed

tel Rezervace: +420 736 487 948

Součástí hotelu Royal Ricc je útulná restaurace, která je připravena pohostit návštěvníky zejména tradiční českou kuchyní. Restaurace o kapacitě 30 míst nabízí nejen romantickou atmosféru, ale také silný gastronomický zážitek. Dokládá to i řada ocenění, která restaurace za svou dobu působení získala. Jedním z nich je i certifikát Czech Specials, projektu podporovaného agenturou CzechTourism společně s Asociací hotelů a restaurací a Asociací kuchařů a cukrářů.

Restaurace nemá stálou otevírací dobu. Funguje na základě konkrétních objednávek k uspořádání nejrůznějších společenských akcí. Po domluvě s hotelem je zde možné připravit speciální menu na firemní akce, rodinné oslavy, svatby a mnoho jiných společenských příležitostí.

Nepostradatelnou částí restaurace je vinárna, která podporuje uznávané moravské vinaře, proto také vinný lístek nabízí mnoho oceněných moravských perel. Ochutnat je však možné i zahraniční vína z Francie, Itálie či Španělska. Hosté si mohou objednat vlastní řízenou degustaci, kterou lze na přání spojit i s degustačním menu mistra šéfkuchaře. Dobře zvolené víno k připraveným pokrmům dokáže zvýraznit chuťový zážitek.

Otevírací doba:

Snídaně:

denně 7.00 – 10.00

Lobby bar:

pondělí až pátek 7.00 – 10.00, 14.30 – 22.00

sobota a neděle 7.00 – 10.00

Restaurace:

Podle konkrétních objednávek, dle dohody s hotelem. Pohostíme vás při firemních akcích, rodinných oslavách, svatbách apod.

Firemní akce

Pro firmy organizujeme na klíč firemní večírky, školení, workshopy, prezentace včetně konferenčního vybavení. Připravíme také oběd pro obchodní jednání s Vašimi partnery, brunch nebo raut. Můžete využít rovněž služeb našeho cateringu – od jednoduchého občerstvení po bohaté rauty.

Kapacita pro firemní akce:

  • kapacita míst pro sezení: 30 osob
  • kapacita míst pro recepci: 60 osob

Oslavy

Uspořádáme oslavu přesně podle Vašich představ. Nabízíme prostory ideální pro menší párty, rodinné oslavy, promoce nebo večírky. Pro tyto příležitosti můžete využít naši restauraci, vinárnu nebo jedinečné apartmá s terasou. Připravíme speciální menu pro jakoukoli příležitost.

Kapacita míst:

  • restaurace: 25 osob u jedné tabule, recepce 60 osob
  • vinárna: na sezení 20 osob, 16 osob u jedné tabule
  • apartmá s terasou: 4–8 osob

Svatby

Tento výjimečný den si zaslouží i výjimečnou oslavu. V naší restauraci Vám připravíme romantickou svatební hostinu pro 25 osob. Svatební párty pro Vás můžeme uspořádat také ve sklepní vinárně nebo na letní terase.

Kapacita míst:

  • restaurace: 25 osob u jedné tabule, recepce 60 osob
  • vinárna: na sezení 20 osob, 16 osob u jedné tabule
  • apartmá s terasou: 4–8 osob

Kontaktní formulář

Musí být vyplněno.
Musí být vyplněno a musí být email.
Musí být vyplněno a musí být tel.číslo.
Políčko Vzkaz musí být vyplněné.